trendyol gibi site kurmak

03 Mar 2021

Trendyol Gibi Site Kurmak | C2C | Pazaryeri Yazılımı | E-Ticaret Paketleri

Trendyol Gibi Site Kurmak amacıyla firma arıyorsanız OnProMedya hazır web sitesi tasarımlarımıza göz atmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü uzun emeklerle uzman yazılımcılarımızın sizler için hazırladığı  Trendyol Benzeri Site Yazılımı tasarımlarımız 750 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir.

Bundan dolayıdır ki eğer Trendyol Gibi Site Kurmak İstiyorum diyorsanız tam yerine geldiniz. Çünkü c2c trendyol gibi pazaryeri sitesi veya c2c trendyol pazaryeri yazılımı kurmak kaç paramaliyeti nedir? sorusuna cevaben diyoruz ki piyasa fiyatlarının 10’da 1 maliyetine yani 750 TL’den başlayan fiyatlarla bu hizmeti profesyonel en iyi trendyol gibi web tasarım yapan firmalar ajansı olan OnProMedya’dan kolaylıkla alabilirsiniz.

TRENDYOL GİBİ PAZARYERİ SİTESİ NASIL KURULUR?

OnProMedya olarak sizler için tüm birikimimiz ve enerjimiz ile markanızın değerine değer katacak, doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap edebilecek, opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu Web Tasarım çalışmalarını titizlikle hazırlamaktadır.

trendyol tarzı site kurmak

Trendyol Gibi Site Kuran & Yapan Firmalar yaklaşık 15 yılı aşkın süredir uzman kadrosuyla birlikte web tasarım sektöründe hizmet veren OnProMedya size özel yazılım projelerini en iyi şekilde kodlamaktadır. Web sitesi tasarımının sadece mükemmel anlayıştan daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Odak noktamız benzersiz ve görsel olarak çekici web sitelerini tasarlamak ve kullanıcılara sunmaktır. OnProMedya olarak ekibimizdeki herkes web sitenizin başarısına odaklanmıştır.

HAZIR TRENDYOL TARZI SİTE ŞABLONLARI | C2C PAZARYERİ SİTESİ ŞABLONLARI

OnPromedya’da ister özel yazılım evden eve nakliyat sitesi yaptırın, isterseniz hazır şablonlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Her iki yolu da sizlere tavsiye ediyoruz. Eğer küçük ve orta bir işletme iseniz OnProMedya’da ait hazır şablonlar işinizi görecektir. Fakat çok büyük bir işletme iseniz, sizin için özel olarak yazacağımız siteyi tercih edebilirsiniz. Trendyol Gibi Yazılım Şablonları görmek için iletişim konuyu belirterek kısmından mail atabilirsiniz.

c2c pazaryeri sitesi kurmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir